Březen 2015

Když se sere, tak všechno

29. března 2015 v 23:19
Ahojte,
tak jsem na 60ti kilech. Je fajn, že to jde aspoň dolů. Snažím se jíst zdravě atd. vše při starém, občas si dám aji tu hladovku a tak.
Jinak mám zasebou parádní víkend. Po dlouhé době, jsem se viděla s kamoškou, tak jsme šly zapařit a můžu říct, že to byla jedna z nejlepších akcí po dlouhé době. Dokonce i zájem kluků, jaký jsem snad ještě nezažila :D

No ale pak po cestě domů, jsem spadla ze schodů a mám nalomený kotník, takže mám asi po cvičení a po dietě..no po dietě snad ne, ale s cvičením to bude horší. Mám aspoň nové 3kg činky tak budu posilovat horní část těla, ruce, prsa...

Za dva dny mám nastoupit na brigádu a kvůli pitomímu kotníku se mi to rušit nechce, tak snad to bude v pohodě. Mám to jen nalomené ale (v rámci možností) chodit můžu, sice to pekelně bolí ale jde to a to je hlavní.
Snad to bude brzo dobrý.

Co je u vás nového?

:)

Celkem pohodka

10. března 2015 v 19:47 ja
Zdravím,
včera jsem tu dietu posrala, a dneska v tom pokračuji...
Včera to byla půlka čokolády, dneska zmrzlina a oplatek. Včera jsem to chtěla vyzvracet a ať jsem zkoušela cokoli,tak to zaboha nešlo..asi jsem se snažila málo, ale co už. Nechci být bulimička, za jeden den nepřiberu a od zítra zase pokračuju v dietě:)

Nejhorší je, že ani nevím proč jsem tu čokoládu a zmrzku jedla.
Prostě se toto musím změnit, nebudu takovýhle úlety nějak hrotit, ale budu se jim snažit vyhýbat jak čert kříži.

Chci snad zůstat kulatá hnusná bečka? Chci být do smrti středem posměchu? Chci nakupovat XXL? Chci být udýchaná když vyletu do 2.patra? Chci být hnusná?

NE!!!

Tak opět se do toho pouštím od víkendu naplno, do pátku stejně lítám všude možně, tak na jídlo ani čas nebude, takže to bude nějaký jogurt nebo jogurtový light nápoj a pohybu dost..

Celkem se ale děsím vážení a měření v sobotu ráno. už teď je mi zla, při představě toho čísla na váze...lidi přísahám na smrt, že jestli tam bude POD 60 kg, tak to stravování omazím ještě mnohem víc a přidám pohyb!!! Vždy když vidím, menší číslo na váze tak mě to motivuje, když nevidím výsledky jsem naprosto znechucená:( Tak budu doufat. Zítra mám na plánu 3 hodiny cvičení,ve čtvrtek jsem celý den na naší katedře a pracuji na projektu, takže přes den jídla bude minimum, večer jedu domů...budu se modlit aby bylo doma něco netučného a pokud možno nekalorického, když ne, tak si udělám bujón...
V pátek musím do města a pak mám sraz s kamarádkou, co taky hubne, tak si aspoň vyměníme tipy... :)
Co je u vás nového? jak vám to jde? Jaká je vaše vysněná váha? :)

PRASE

9. března 2015 v 19:57
Ahoj holky,
všechno jsem zničila!!!

Držela jsem se a šlo vše podle plánu, ale dneska jsem snědla PŮLKU VELKÉ ČOKOLÁDY!!! :'(
Chce se mi zvracet, ale nejde to!! Vzala jsem si tak půl lahvičky projímadla, vodu s hořčicí a nic!! :(

Zítra jdu 2 hodiny cvičit, tak snad se to spálí, ale je mi ze mě na nic...

A to už jsem něco možná i zhubla, jelikož jsou mi trochu volnější kalhoty... :'(
Jsem takový hnusný, odporný a nechutný prase!!!

Nejhorší je, že mě ta čokoláda ani neuspokojila:(

Musím si pořídit léky co potlačují chuť k jídlu, jinak nevím..normálně chutě nemám, a měla jsem za to že mám i pevnou vůli, ale dneska jsem totálně zklamala!!

Máte nějaký typ jak tomuto zabránit??

Deštivá neděle

1. března 2015 v 20:50 ja
Zdravíčko,
doufám, že jste přežily pohled na ty moje fotky :D

Zatím se mi daří, akorát bohužel když jsem doma,tak se mi jaksi uplná hladovka nepodaří, takže to jídlo obden budu praktikovat spíš když budu ve škole. :)
Každopádně zatím se daří, jsem pěkně prázdná, jím jen nízkotučný jogurt ráno, kuřecí maso a zeleninu :)
Cvičení se teďka taky povedlo, dnes jsem si dala 100 cviků na zadek, 50 cviků na stehna, 50 cviků na prsa, a byla na rotopedu:)

No a plány pro další dny..vzhledem k tomu, že mám dost hlad, tak si budu dělat na zahnání zeleninové polívky bez masa a bez tuku, zasytí to a není to kalorický a také jak mi radila T. tak když budu mít nízkou hladinu cukru a bude se mi motat hlava tak si dám Colu Zero nebo nějakou minerálku s umělým sladidlem...

Jak se Vám daří děvčata?:)