Únor 2014

Asi po padesáté, ale jsem zase zpět!

14. února 2014 v 3:07 ja
Ahoj holky moje,
to jsem tomu zas dala co? Skoro 3 měsíce se neozvat. A víte co? Kvalitně jsem nakynula! Mám zas 3 macaté pneumatiky kolem břicha, obvod plandavých stehnisek přes metr...no zkrátka jsem kočka! :D

Chystala jsem se založit nový blog, jako už několikrát, ale nemělo by to cenu, nechtělo by se mi vymýšlet nový design. A taky před tímto blogem, jsem měla jiných blogů už X a tady ten je jediný co mi vydržel poměrně dlouho, což jsem ráda a taky to je taky důvod, proč se mi nechce uplně odcházet z tohoto blogu.

No ale jsem zpátky, asi tu nebudu zas nějak moc často, ale aspoň minimálně 1-2x týdně se budu snažit ozvat :)

Musím se pustit do toho hubnutí už fakt pořádně, nebo spíš asi zdravěji než hladovkama, i když to jinak neumím, ale musím se o to aspoň pokusit. Ti co sem chodili už dřív, tak ví, že mám koupené prášky na hubnutí ORLISTAT. No ještě jsem je nezačala brát:) Rozhodla jsem se totiž, že budu darovat vajíčka, a to obáší píchat si před odběrem hormony a asi by to nedělalo uplně dobrotu k tomu držet nějaký drastický diety plus prášky na hubnutí. Proto to teď zkusím spíše pozvolna pomaleji a až budu mít po odběru, tak se do toho zase pustím v plné síle:)

Jinak právě mi končí zkouškové, chybí mi jedna zkouška ještě, na kterou si budu muset udělat čas v průběhu semestru, ale věřím, že se to zvládne.

Ráno vám připíšu nějaké plány a aktuální váhu atd.

Jinak jak se vám daří? Jak jste slavily Silvestra a co jste dostaly na Vánoce? :)