Listopad 2013

Tipy na hubnutí

24. listopadu 2013 v 23:59 o hubnuti
· rozděl si příjem denních kalorii mezi několik malých jídel. Jedno jídlo by mělo mít velikost tvé dlaně · minimalizuj nebo nejlépe vypusť příjem chleba, těstovin, rýže a brambor
· nepokoušet se postit po několik dnů. Protože půst po dlouhá časová období ve skutečnosti zpomalí výměnu látek. A značně zvyšuje riziko touhy po přejedení nebo šáhnutí po něčem vysokokalorickém. Místo toho aby jste byli šťastní že ztrácíte váhu, tak budete deprimovaní kvůli nedostatku jídlo.
· mezi každým soustem jídla si dej hlt vody. To tě zaplní a zpomalí jedení, abyste zůstali v kontrole a jídlo se neproměnilo v obrovský nenasytný mejdan jídla. Kterého byste pak mohla litovat.
· trénink zvýší vaši výměnu látek
· pijte neperlivou a ledově studenou vodu…..vaše tělo musí spálit víc kalorií k tomu aby se zahřálo
· neužívejte projímadla. Můžou způsobit vážné lékařské komplikace. Ve skutečnosti vás odvodňují a nesnižují vaší váhu.
· zkuste jíst na stejném místě každý den. Na místě kde jste sám a cítíte se bezpečně. Ne před televizí ani u počítače. Někde kde je klid a nic vás neruší od jídla.
· spánek minimálně 6 hodin. Méně než 6 hodin spánku stimuluje chuď do 15%. Mnoho lidí s poruchami příjmu potravy trpí nespavostí, ale je opravdu důležité spát jak nejdéle je to jen možné.
· pít horké nápoje, zvláště na podzim a v zimě. Horké tekutiny expandují vnitřní ústrojí a vyvolávají ve vás pocit plnosti. Teplé pití může pomoct utopit váš hlad. I polévka má stejný účinek. Bujónové kostky mají jen 5 kcal a chutnají báječně. Můžete jí sníst kolik chcete. A navíc budete plná.
· nejdůležitější jsou první 3 sousta. Potom vzrušení z jídla začne pomalu klesat.
· kořeněná jídla zvednou vaši látkovou výmětu a tím pádem spálíte více kalorií než při normálním jídle
· když jdeš ven neber si peníze nebo jen tolik kolik opravdu potřebuješ ani korunu navíc. Zabráníš nečekaným chutím když třeba procházíš kolem pekárny nebo cukrárny. Budeš se moct jen dívat protože budeš vědět že na to ty nemáš peníze.
· předtím než se zahrabeš do zkázy úžasné zmrzliny, chipsů, čokolády, buchty atd.. Zhluboka se nadechni a počítej pomalu do sta. Obvykle po napočítání sta budete přesvědčená že to opravdu nepotřebujete udělat, že máte víc síly než jste si sami mysleli.
· když už chcete hřešit sladkostmi tak pouze ráno tělo se s tím dokáže ještě poprat.
· jezte v přímené poloze spálíte větší kalorie než při svislém nebo ležící poloze
· vlákninové pilulky pomáhají podporovat látkovou výměnu
· pij čaj kdykoliv dostaneš nezastavitelné chutě ---je chudý na kalorie a zaplní vás
· zelený čaj je nejen antioxidant, vy můžete spálit o 110 kalorií denně jen pitím několik pohárků
· je lepší šáhnout po horké instanční čokoládě jelikož potlačuje chutě na opravdovou čokoládu a navíc vyvolá pocit plnosti
· když máš chuť na sladkosti tak šáhni po nízkotučných bonbonech. Jsou gumové a výborné a navíc mají míň kalorií než normální sladkosti. Ale nic se nemá přehánět.
· pití kávy omezuje vaše chutě
· pij hodně vody aspoň 8 sklenic denně. Pitná voda zajišťuje, že vaše ledviny fungují pořádně.
· cvičení a pot. Když se potíte spalujete kalorie. Ale nepřehánějte to protože to může mít za následek tepelný ráz nebo šok organismu.
· jestli máte touhu po cukru zvolte umělé sladidlo. Jsou bud nekalorické a nebo kalorické a ty mají jen 10kcal. Můžeš sníst klidně celou tubu a to je jen 40 kcal.
· pamatujte si pohled může zmást náš mozek a mi pak můžeme jednat unáhleně. Jsou-li na stole nebo se kolem vás povalují sladkosti nebo slané chipsy nebo oříšky tak je schovejte. Tímto způsobem kdykoliv projdete skrz kuchyň nebudete muset být pokoušeni.
· Udělej si zeleninovou polévku nízkokalorickou ze zeleniny rozkrájenou na pořádné kusy a bujonem. Můžete mít plnou mísu a cítit se plně a při tom jste nesnědli velké množství kalorií.
· užívejte zinek a draslík. Pracují skvěle co se týče výměny látek a mobilizují tuk
· 3 doporučené produkty: Voda, Větrové bonbony nebo žvýkačky, káva
· když si děláš starosti s jedením něčeho tučného, začni s cucání kostek ledu
· naposledy jezte v 18 hodin tak aby to bylo 3 hodiny před spánkem. Pomůže při hubnutí.
· cvičení hned ráno spaluje více kalorií. A navíc zamezí myšlenky na jídlo. A navíc cvičíte nalačno a to nutí vaše tělo aby spalovalo tuk!!!
· vyhýbej se cukru a sladkým jídlům
· váš mozek potřebuje přinejmenším 20 minut k tomu aby registroval že je plný a proto než šáhnete na další porci počkejte 20 minut protože pak už jíst nebudete potřebovat.
· je důležité snídat. Výměna látek se zpomalí v noci a nezrychlí se do té doby než něco sníte.
· hned po snězení jídla, jděte přímo do koupelny a pořádně si vyčistěte zuby. Zabráníte tomu aby si tělo dovolávalo další várku jídla.
· založte si deník vašeho jedení a citů. Zapisujte si všechno co sníte a i vaše pocity
· jídlo si nakládejte na malý talířek a jezte malou lžičkou. Plný talířek obalamutí vaši mysl a malá lžička zapříčiní že budete potřebovat více času na snězení porce a budete se dřív cítit plná
· jezte 6 porcí zeleniny a 3 porce ovoce denně
· vyhněte se alkoholu. Lihové nápoje mají moc kalorií
· choďte nakupovat potraviny pouze když jste po jídle. Bude méně pravděpodobné že si koupíte jídlo impulsivně zvláště to které nepotřebujete. Napište si na lísteček seznam toho co potřebujete a nic víc nekupujte!!
· když máte touhy po jídle použijte zvláštních vrstev pomelu schnoucího laku na nehty. To udrží vaše ruce obsazené.
· místo džusu si dejte čerstvé ovoce. Jsou bez konzervantů a mají přírodní sacharidy
· dva týdny bez sladkostí. Je úžasné jak vaše touhy po něm zmizí
· čtěte časopis k rozptýlení když si vaše tělo vyprošuje nezdravou stravu
· místo nakupování nezdravé stravy si raději kupte něco pro sebe co vám udělá radost ale ne Jídlo!!!
· když máš touhy jdi si zdřímnout. Někdy si tělo vyprošuje tučné jídlo protože je unavené

Praha (dárky+fotky)

17. listopadu 2013 v 13:07 ja
Ahoj holky,
včera ráno jsem si umsmyslela, že zajedu do Prahy nakoupit dárky a podívat se, co kde mají. No prostě jsem chtěla vypadnout ze zapařeného Brna. Cestu jsem měla ,,zadarmo" protože mi mamka koupila síťovou jízdenku z Lidlu za 199kč, která platila na celý den na všechny vlaky(spol.ČD). No tak jsem v 7 ráno vyrazila. V Praze jsem byla cca v 11 hodin, protože je nějaká výluka někde u Ústí nad Orlicí nebo v okolí, nevím přesně, kde jsme to stáli.


Jako první jsem šla do obchodního centra Chodov, kde jsem sice nic nekoupila, ale v lékárně mi jedna slečna poradila, co by mohlo na hubnutí být účinné. Řekla jsem jí, že mamka shání něco na hubnutí bez receptu, že se pořád snaží a nic. Nejdřív mi ta lékárnice cpala Lipoxal, XL to S, atd. což jsou doplňky stravy které jsem zkoušela, ale už bych je znovu nechtěla. (Pomohly mi trochu zhubnout a potlačily chuť na jídlo, ale neodbourávají tuky)
No tak jsem se zeptala jestli není vyloženě nějakej lék na hubnutí bez receptu, jestli jsou jen ty doplňky. No a ona, že dřív to bylo na recept, a teď je to volně prodejné a je to ORLISTAT, prý je ale už takový drsastičtější. Nechala jsem si to napsat na papírek a řekla jsem, že děkuji, že se na to s mamkou mrknem doma na netu. Hned jsem si to vyhledala na internetu v mobilu a měla jsem jasno, jedno balení zkusím a uvidím.


Pak jsem jela metrem do Palladia, protože tam nakoupím vždycky.
Jako první jsem šla do Marionnaudu, měla jsem tam slevovou poukázku. Očichala jsem tam asi všechny parfémy, co tam měly a nakonec jsem mamce vybrala J'adore Doir. Už ho jednou měla a byla s ním moc spokojená.


Taky jsem objevila set na oči(tužka, rasenka odličovadlo) od Lancome, tak jsem ho taky vzala, protože mamka si oči maluje hodně.


Tatovi jsem koupila Emporio Armani Diamonds for men Summer, byl to asi jedniný pánský parfém, který mi voněl, tak doufám, že i jemu bude.


A pak jsem koupila ještě Giorgio Armani Sí, buď si ho nechám nebo ho dám mámce k narozeninám, které má v únoru.

Pak jsem postupovala do vyšších pater, tak jsem v Orsay narazila na suprový třpitivý světřík nebo spíš tričko.. :D a krátké sáčko. Tak jsem si řekla, že si taky udělám radost a budu to mít už pod stromeček.


A samozřejmě jsem koupila nějaké naušničky, pro kamarádky, ještě musím něco dokoupit nebo vyrobit, protože kamarádů a kamarádek mám hodně, ale říkám si, že naušničky jsou dobrý základ...Dárky si moc nedáváme, spíš se sejdem popijem, pokecáme,ale nějaká drobnost je určitě potěší:)


Po Orsayi jsem zabrousila do Espritu, kam jsem měla také slevovou poukázku, tak jsem si řekla, že si tam něco prostě musím vybrat:D Znáte to,že když máte slevu tak se snažíte jí využít za každou cenu?:D Je to hrozný. Bylo to když nakoupím nad 1250 tak budu mít 250kč slevu. Tak rozumíte..děsně výhodná koupě :D
Zalíbily se mi tam trička, kreré jsou stejné, jen jedno je černé a jedno bílé. Řekla jsem proč ne, černé vezmu pro sebe a mamči koupím bílé(má tmavé vlasy, já mám blond, takže v bílým tričku vypadám jak albinka:D).

Moje černé(nahoře), Mamky bílé (dole)


Už už jsem si to pádila k pokladně, když najednou vedle mě byl stojan s kravatama..tak jsem volala mámě jestli taťkovi nejaké kupuje a ona, že né, tak ať mi klidně dvě koupím. No a bylo to...


Při placení jsem se už jen modlila, abych neměla na jedné kartě překročený limit:D Naštěstí ne, takže jsem všechno rychle zbalila a pádila pryč.
Pak jsem zahlédla naprosto luxusně šíhlou dívku, no a tak jsem si vzpoměla na Orlistat, tak jsem zašla do lékárny, dala jsem papírek s názvem léku lékárnici, že to jdu vyzvednou mámě, ale že nevím co to je zač. Nic neřekla a dala mi to, pak dodala ať si pořádně přečtě příbalový leták. Při placení se mi ale stal trapas, platila jsem z druhé karty a vypadl mi pin :D nakonec jsem si ale vzpoměla a všechno bylo v pořádku:) Jinak ten Orlistat je celkem drahý, těchto 84 tablet stálo 850kč. Bere se 3x denně takže mi to vyjde na 28dnů. Měl by se brát pouzepři BMI vyšším než 28 a já mám kolem 22-23 tak nějak, ale zkusím to, 28 dnů mě nic neudělá doufám:)


Už jsem byla vyčerpaná, tak jsem sedla na metro a jela na nádraží, tam jsem měla asi půl hodiny čekat na vlak, tak jsem procházela ty obchůdky na nádraží a v SIX mi padl do oka prstýnek s ptáčkem, ptáček pro mě vyjadřuje lehkost, svodobu, volnost..musela jsem ho mít.

Tak a to bylo zakončení výletu do Prahy.
Pak už přijel vlak a já jsem byla tak ráda, že jsem si konečně sedla. Na cestě domů jsem měli taky zpoždění, ale to už mi bylo jedno. Hlavně, že jsem měla sluchátka v uších a seděla jsem. V kupé semnou jely dvě holky, byly docela dost tlusté a pořád se bavily o jídle, jak půjdou tam na dort, tam na zákusek, tam na večeři. Říkala jsem si, jestli jsem opravdu tak divná, když nechci tolik jíst a začínám nesnášet jídlo. Všichni furt jen jí nebo mluví o jídle, poslední dobou si toho všímám čím dál častěji. Dokonce si vytáhly kynuté ovocné knedlíny a jedly to ve vlaku. Doufám, že nad sebou budu získávat čím dál větší sebekontrolu a toot se mi nestane, že bych se cpala na veřejnosti takovýma kalorickýma bombama...

Výlet se mi moc líbil, i když jsem se ,,trochu" plácla přes kapsu..podtrženo sečteno jsem nechala v Praze přes 10 000,- (měla jsem štěstí, že mi přišla výplata jinak bych si koupila možná tak jenom ten prstýnek:D), ale nadruhou stranu nakoupila jsem hodně dárků, takže už jen pár drobností a mám Vánoce zkrku :)

Výlet do Prahy

17. listopadu 2013 v 0:29 ja
Ahoj holkyyy,
tak dneska jsem si udělal nečekaný výlet do Prahy. V noci jsem se moc nevyspala protože mi opět otekla půlka xichtu přestože jsem minulý týden dobrala antibiotika a řekli mi, že jsem zdravá :D No nevím když mi nesmyslně otíkají uzliny. Nicméně jsem dostala chuť si udělat výlet, tak jsem se v 6 ráno sbalila a jela do Prahy, vlak měl samozřejmě zpoždění takže jsem se tam trmácela asi 4 hodiny..proč ne, že :D
Byla jsem se podívat v OC Chodov a v Palladiu na Náměstí republiky :)
Zítra dodám fotky, pokud chcete :)
Nakupovala jsem převážně vánoční dárky, pro kamarády a pro rodiče. Doufám, že mám teď na rok od dárků pokoj :D

No ale o tom více zítra.

Koupila jsem si prášky na hubnutí, které jsou prý dost silné, ale účinné.. jmenuje se to Orlistat a je bez receptu. Měl by se užívat při BMI větší než 28.. já mám kolem 23, ale mám jen 60 tablet a bere se 3x denně takže mi to snad nějak moc neuškodí když to budu brát jen 20 dní.

Musím se do toho hubnutí opřít. V Praze jsem se opět koukala po tom, jakou mají holky postavu, nečekaně velká většina byly oplácané. Jak jsem už říkala, motivuje mě to abych se snažila a patřila do menšiny těch hubených :))

Všude je TUK!

11. listopadu 2013 v 18:41 ja
Ahojte,
tak dnešek byl fajn. Do kalorií jsem se vešla a teď jdu cvičit.

Achjo, byla jsem teď asi nějaká rozežraná protože jsem měla chuť sníst všechno na co jsem narazila. Ale naštěstí jsem měla jen jogurt, lupínky, cereální bulku, 17% sýr a asi 7 malých plátků kuřecí šunky, dvě mrkve a pár mandarinek. Je toho dost, ale oproti tomu co bych sežrala kdybych nedržela dietu, je to jako nic! :D

Víte co mě poslední dobou zaráží? Všude kam se podívám tak jsou samí tlustí lidi. Všude. Byla jsem včera v tom nákupáku a jedna vepřice vedle druhé, ano, bylo tak i pár hubených, ale ty tlusté převládaly. Na facebooku mi neustále vyskakují ,,profi" fotky hodně slečen, co si myslí, že jsou modelky a vesele si fotí špekaté akty nebo spodní prádlo. To je hnus.
Budu to brát jako další motivaci. Když budu hubená, hoodně hubená, tak budu v té ,,menšině" hubených..ono obecně asi tlustých je míň, ale podlení dobou mám pocit, že to je přesně naopak.
Spíš by mě to mělo uklidňovat, že aspoň nevyčnívám jako jedniný sud sádla mezi párátkama, ale je to spíš naopak. připadám si pak jako obyčejná průměrná tlusťoška...

Mám teď další problém. Potřebuji dobře placenou práci:( jakože hodně dobře placenou. To co si vydělám v supermarketech mi zaplatí sotva koleje, telefon, cesty a občas nějakou párty. No a jednou za měsíc si vyrazím na nákupy. asi vám připadá, že nakuovat jednou měsíčně je často, asi jako je, ale jsme tak zvyklá a vyhovuje mi to.. jen jsem teď musela v jedné práci z časových důvodů skončit a zůstaly mi jen ty obchody:(
Je to asi hnus, ale vážně uvažuju, že půjdu pracovat do bordelu. Beru to jako poslední možnost, ale prostě už mi asi nic jinýho nezbyde..takže další důvod proč hodně a rychle hubnout...
Už jsem na to tak koukala a někde umožňují i společnici, která nemá vyloženě pohlevní styk, ale dělá všechno ostatní. To by bylo fajn, protože chrápat s nějakýma dědoušama plesnivýma..achjo.
Jo a klidně si mě odsuzujte...


Versace jeans+plán

10. listopadu 2013 v 17:56 | Mrs. Lissa |  ja
Přeji pěkné odpoledne,
nevěděla jsem, co dnes dělat, tak jsem vyrazila do Brna Olympie na nákupy. Půvoďně jsem se chtěla jen podívat, ale nakonec jsem udělala celkem velký nákup :D a přijela jsem domů obklopená taškama a o pár tisíc lehčí :D
No ale jsem na sebe spíš naštvaná..nakupila jsem sice fajn oblečení, ale mám v plánu zhubnout. No a až zhubnu, tak mi to bude volné..má to ale i pozitivní stránku dneska..vešla jsem se do legín velikosti S!!! jsou sice dost elastické, ale nemusela jsem se nějak extra namáhat, abych se do nich vešla..Mooc mě to potěšilo:)

No a teď k nadpisu. Narazila jsem na naprosto dokonalý džíny značky Versace (cena cca 5000kč)..vešla jsem se do nich, což jsem se divila. Ale samozřejmě do jedné z největších velikostí. Mám radost, že jsem si je nekoupila..mám aspoň motivaci hubnout. Určitě mi budou slušet několikanásobně víc až budu mít uzounké nožičky a né takové rosoloviké kýty! :) Určitě si je pak koupím, i když do té doby budu muset šetřit :D Ale ono taky než zhubnu do nějaké malé velikosti, to bude pár měsíců trvat.. každopádně chci se dostat do velikosti 32 nebo MAXIMÁLNĚ 36.
Teď mě zasáhla jakási nostalgie když píšu o těch velikostech.. v 15ti jsem měla problém sehnat kalhoty, protože mi bylo všechno volné a ty malé veliskosti jsou všude vyprodané..no a teď se prozměnu do žádných normálních ryflí nevejdu(mám problém i s velikostí 42) takže nosím jen legíny a víte co se říká o tlusťoškách co nosí legíny... :(

Dejme tomu že jedno to přibrané kilo je voda, když jsem to přibrala po té antikoncepci tak dejme tomu, že momentálně vážím 62kg. do konce listopadu se chci dostat na 59 opět. do konce prosince na 55kg a pak jak v únoru půjdu do školy tak chci mít kolem těch 50-52kg.

Takže musím začít makat...
Pokaždé když si napíšu nějaký plán tak začínám tak, že si nařídím že budu jíst maximálně 400kcal denně..jo vydržím to tak týden, ale dost hladovím a pak si povolím 700kcal a zase hladovím..tak přidám na 900kcal atd. Myslím, že bych to měla zkusit spíš naopak... Nějdříve jíst třeba kolem těch 900kcal denně a postupně to po pár dnech nebo po týdnu snižovat. Takže to tak nějak zkusím naplánovat :)

Týden 11. - 17.11.2013
Pondělí:
jídlo: 900kcal
pohyb: -400kcal

Úterý:
jídlo:850kcal
pohyb: -800kcal

Středa:
jídlo: 800kcal
pohyb: asi nic na čtvrtek mívám dost učení

Čtvrtek:
jídlo: 750kcal
pohyb: -200kcal

Pátek:
jídlo: 750kcal
pohyb: -400kcal

Sobota:
jídlo: 750kcal
pohyb: asi nic, bude celý den v práci

Neděle:
jídlo: 700kcal
pohyb: -300kcal

Celkem jídlo: 5500 kcal
Celkem pohyb: -2100 kcal
můj BMR: 1400kcal/den..tákže moje tělo spálí 9800kcal za týden
Všechno dohromady: -6400kcal takže bych ta týden mohla kolem jednoho kila dát dolů.. :))

Týden 18.-24.11.2013
Pondělí:
jídlo: 700kcal
pohyb: -400kcal

Úterý:
jídlo:700kcal
pohyb: -800kcal

Středa:
jídlo: 650kcal
pohyb: asi nic na čtvrtek mívám dost učení

Čtvrtek:
jídlo: 650kcal
pohyb: -200kcal

Pátek:
jídlo: 600kcal
pohyb: -400kcal

Sobota:
jídlo: 600kcal
pohyb: asi nic, bude celý den v práci

Neděle:
jídlo: 600kcal
pohyb: -300kcal

Celkem jídlo: 4500 kcal
Celkem pohyb: -2100 kcal
Celkem(když odečtu i BMR): -7400kcal , to by mohlo být druhý kilečko

Týden 25.11.-1.12.2013
Pondělí:
jídlo: 600kcal
pohyb: -400kcal

Úterý:
jídlo:600kcal
pohyb: -800kcal

Středa:
jídlo: 600kcal
pohyb: asi nic na čtvrtek mívám dost učení

Čtvrtek:
jídlo: 550kcal
pohyb: -200kcal

Pátek:
jídlo: 550kcal
pohyb: -400kcal

Sobota:
jídlo: 550kcal
pohyb: asi nic, bude celý den v práci

Neděle:
jídlo: 500kcal
pohyb: -300kcal

Celkem jídlo: 3950 kcal
Celkem pohyb: -2100 kcal
Celkem(s BMR):-7950kcal , a to je třetí kilčo dole

Teď mi zbývá jen vymyslet potraviny, abych byla ,,najezená" a neměla hlad nebo nějaké chutě atd:(( asi bych nechtěla jít pod 500kcal takže v tom prosinci se budu snažit udržovat kolem těch 500kcal denně možná přes svátky to bude víc, protože budu doma a budu jenom poslouchat jak nic nejím a skončím v blázinci atd atd. a taky bude doma bohužel cukroví...

Aspoň aby vyšel ten listopad a dostala se spátky na 59kg:(

a nějaké thin videjko :)

Musíte vidět!

10. listopadu 2013 v 9:54 inspirace
ta postava...

News!

10. listopadu 2013 v 9:33 | Mrs. Lissa |  ja
Zdravím..
no naštěstí to nebylo nic vážnýho. Nejdřív mi řekli, že to vypadá na mononukleozu, ale pak mi dělali ještě nějaký testy a prý ne. Jen mám v těle nějaký zánět. Nesmyslně mi otíkají uzliny a bolí klouby. Alw měla jsem teď dvoje antibiotika a už je to jakž takž dobré:))
Co se týče hubnutí je to naprostá tragédie. NAPROSTÁ!! v záři jsem vydsadila po 5ti letech antikoncepci a do konce října zhubla krásných 5 kg..jenže jsem začala mít zase problémy s tím, že mi nechodí měsičky atd. takže mi napichali injekcí aby mi je vyvolali a prášky musím brát dál (ze zdravotních důvodů...). No a dnes (tu HA mám teď asi 16. den) jsem si vesele stoupla na váhu a šup 63kg... takže z 59 jsem opět o 4kg těžší:( jako je fakt, že mám větší chuť k jídlu a jím asi trochu víc, ale určitě nepřekračuji 1200kcal..tak mi to nejde do hlavy. Je fakt že minulý týden jsem měla koláče(no jeden koláč) a mohlo to být okolo 3000kcal bo byl fakt sladkej atd. ale měla jsem na něj šílenou chuť..ok posrala jsem to ale přijde mi divné z jednoho koláče přibrat 4 kila ikdyž mi to tělo po těch hladovkách uložilo všechno do tuku. Ale přece aby člověk nabral nebo zhubl 1kg tuku musí sníst nebo spáli 7 000 kcal...
Každopádně jsem opět na začátku.
Byla jsem dost v šoku když jsem to číslo na váze uviděla, ale kupodivu mě to nakoplo.
Jede se dál jen si musím určit pravidla, jinak to nepůjde.

Vážně přemýšlím, že si pořídím nějaké prášky na hubnutí. Ale nenašla jsem žádné pořádné co by nebyly na předpis...

Máte s prášky na hubnutí zkušenost? Dostal se někdo z vás k práškům na předpis, jak?

Budu ráda za všechny typy:(

Stay strong and get skinny

2. listopadu 2013 v 23:24 inspirace

Krásná:)
Jinak zdravím..v hubnutí se daří..jen se cvičením to vázne:D Mám prodloužené vlasy a neměla bych je umývat častěji než jednou týdně takže necvičím abych je nezpotila:D a taky mám podezření na mononukleozu nebo toxoplasmosu mam otekly uzliny a ostatni veci jsou vylouceny takže až se zjistí co to je tak ať je to co je to stejně mě čeká přísná dieta :)