Jak se stát oblíbenou? Neboj zachvíli tí každý bude zobat z ruky

7. srpna 2013 v 18:06 | Mrs. Lissa |  ja
Ahoj princezny, každá z nás, která se snažíme zhubnout má určitě nějaký vzor nebo sen nebo nevím jak to nazvat. Myslím že spousta z nás má ráda filmy jako Jsou Protivný sprostý holky, Zpověď královny střední školy, Moderní popelka, Dívčí parta.. a tak dáále. No a také je asi sposta holek, které touží po nějakém ,,lepším" postavení ve společnosti. Něco jak je ve výše uvedených filmech nazýváno jako ,,Plastics"... vím, že jsem na tohle asi trošku stará, ale spadám do skupiny takových těch neutrálních lidí.

Většinou jsou skupiny rozdělené následovně:
Plastics-královny, které udávají tón, trendy a pokud chceš být jedna z nich musíš držet krok..
Obyčejní lidi-mezi ně patřím i já, které nijak neřeší Plastics ani Loosery, prostě proplouvají ,,neviditelně" studiem..
Looseři-to neberte jako nějakou urážku ode mě(píšu to na základě výše uvedených filmů), jsou to většinou dost nevýrazní, většinou i lidé nebo spíše slečny, kterým příroda nenadělila dokonalou postavu, husté dlouhé vlasy ani bohaté rodiče, takže ani pěkné oblečení. Nadruhou stranu tím nechci říct, že pěkné oblečení musí být jen drahé a značkové. Opět odkazuji na filmy...
Já znám jednu slečnu, která na střední touto ,,královnou" byla..a vím o ní, že i když byla někdy odpavdu hnusná na Loosery..tak vím, že to byla jen pózička, aby si lidé mysleli, že ona je dokonalá a nikdo na ni nemá(přitom má mnoho nedokonalostí)..takže pokud máte s nějakou takovou problém, najděte její slabinu a jděte jí po krku!!

No ale tenhle članek chci napsat o tom, jak se stát tou oblíbenou, všude zvanou Plastics..
Nebojte není to těžké. Vy co čtete tento článek a jdete na střední školu nebo jste na střední škole, takrp vás to bude mnohem jednodušší než třeba pro mě,ktreá jde na vysokou školu. (Mám prvák za sebou ale rozhodla jsem se jít na jinou výšku takže začínám zase od začátku.).
1. První dojem: První dojem je nejdůležitější na nové škole. Je nutné aby si vás lidé zapamatovali na první pohled. První den nemůžete okouzlit vědomostmi (Ne že byste nebyli chytří, ale první den se nikde nezkouší, že ano? :) ), takže to musíte pojmout něčím výstředním, zejména oblečením, není to o tom, že příjdete v šatech od Diora a s labelkou od Prady, jde o to zaujmout svým vzhledem jako celek.(Uvědomte si, že musíte vytvořit dojem zazobané-prchaté dilinky, i když jí třeba nejste). V září bývá poměrně teplo ještě takže pokud to počasí dovolí vemte si nějaké pěkné šaty mírně nad kolena, boty na vysokém podpatku, pěknou kabelečku a náramky a náhrdelníky a výrazný prsten a nezapomeňte na naušnice! , udělejte si zajímavý účes, pokud máte dlouhé vlasy zkuste culít u temene hlavy mírně na bok, vlasy nakulmujte a přelákněte a uvidíte jak vám to bude slušet. Přestože se teď pořád předhazuje tzv. přírodní krása, tak se pořádně namalujte (neříkám zmalujte), korektorem zamaskujte pupínky, pak naneste trochu maku-upu aby se sjednotila barva pleti, přepudrujte, naneste LEHCE tvářenku(růžovou), na oči jemné růžové stíny, řašenku a tenkou linku.

Takhle byste měly, holky, zaujmout na první pohled. No ale co další dny. Pokud jdete na školu kde máte kamarádku, řekněte jí svůj záměr! aby si nemyslela, že se z vás přes léto stala totální pipina. Pokud jdete na školu kde nikoho neznáte, buďte přátelké, jak si poslechnete informace od učitelky a budete mít přestávku, tak se běžte seznámit, vyhlédněte si dvě, tři osoby(pokud možno méně výrazné) a běžte se představit...A máte první spřízněné duše.2. Oblečení: to je velmi důležité nejen první den, musíte chodit pěkně a hlavně ČISTĚ oblékané, vždy s nějakým výrazným doplňkem, který pro vás bude charakteristický (Například já pořád vždy a všude nosím svůj červený ,,pro-ana" náramek-ano, já ho mám jako pro-ana ale jsem tlustá takže to nikdo neví! :D Mimochodem něčím jako je Ana, Mia nebo sebepoškozování se nikdy nechlubte!!) Vytvořte si vlastní styl, oživte si své obečení (Ze starých triček, které na sebe už nikdy neobléknete si vystříhněte nějaký ornament nebo znak nebo své iniciály a našijte na bílou košili, nebo na bílé jeansy na zadeček a tak podobně, prostě jak vás napadne. Pokud si to můžete dovolit (peníze jsou výhoda, bohužel, ale je to tak) tak si každý týden minimálně jenou vyražte na nákupy, ať nenudíte okolí stejným oblečením, zachvíli se to okouká a co dál? Je vhodné mít i několik drahých kousků, vyberte si značku jako je Victoria Secret, Chanell, Dior, Topshop, D&G, Chloe atd. Měly byste mít pár těch luxusnějších kousků.. pro insiraci potom projeďte internet jak různé věci kombinovat. Nebo zadejte do google termín ,,outfits" a vyhodí vám to spoustu super outfitů :)


3. Pěčuj o sebe: Vlasy dělají člověka. Není to jen ohraná fráze ale pravda! Umývejte je minimálně 4x týdně!! ať se vám nezačnou pramínkovat mastnotou, ale to snad nemusím připomínat dívkám, co chtělí být královny školy. No a když se přeci jen stane, tak si pořiďte nejakou zajímavou širokou čelenku nebo šátek a také jako poslední záchranu suchý šampon.Používej šampon, který je vhodný pro tvůj typ vlasů a následovně použij kondicionér, aby sis vlasy netrhala kdyby byly zacuchané. Minimálně 3x týdně používej různé olejíčky, pokud se ti vlasy hodně mastí tak dávej olejíček jen na konečky. a alespoň jednou týdně regenerační masku.
Dále používejte žehličku či kulmi s ionizátorem, aby jste měly vlásky pěkně hebké.

No pak je to taková moje rada pro holky, které chtějí mít image Barbie: Vyperoxidujte si vlasy (Běžte ke kadeřnici, protože ona sama ví nejlíp jak vás odbarvit aby vám vlasy příliž nepoškodila) pokud nemáte vlasy alespoň 10cm od prsa tak si je dejte prodloužit, co si budem povídat, dlouhé vlasy jsou sexy, pokud se vám zdá prodloužení drahé pořiďte si Clip In Hair..snadné přidělání které zvládne každá. Je důležité abyste měly vlásky minimálně 55-60cm dlouhé.
Dále je důležitý střih, mě se nejvíce asi líbí vlasy mírně sestříhané od ofiny ke konečkům...

Pěkná čistá pleť je základ. Choďte alespon jednou za 3 týdny na kosmetiku. Pleť si odpočina a zregeneruje, pokud máte s pletí nějaké větší problémy jako je těžké akné, zkuste chemický peeling. Zkoušela jsem ho a je to hotový zázrak!
Vždy když přijdete ze školy tak se hned odličte ať si pleť odpočine. Vím tohle se píše všude, ale sama jsem si zkusila a opavdu mi to pomohlo. Alespoň jednou týdně si dopřejte regenerační masku a peeling.

Zkuste solárko, zejména v zimních měsících vám dodá barvu a elán, v zimě máme málo vitamínu D a jsme unavené a tím zářením se nám Déčko začne vyplavovat.

Postava je asi nejdůležitější u vašeho postavení. U Královny školy se vyžaduje DOKONALÁ postava se sexy křivkami a ladnou chůzí. Alespoň 2x týdně cvičte! I kdyby to měla být procházka parkem nebo hodinový spinning. Prospějeje to vašemu zdraví i postavě! Základej je i zdravé jídlo, ale nebuďte až taková fifinka co se bude rozčilovat na celou jídelnu nebo menzu, že je k obědu vepřové, kluci to nemají rádi.4. Kosmetika: Měly byste vypadat, že o sebe velmi dbáte a záleží vám na tom jak vypadáte. Pokud máte akné, tak použijte korektor a make-up + fixace pudrem. Pokud máte bezproblémovou pleť, která se ještě trochu opálená a vypadá dobře nemusíte žádný maku-up použít. Měly byste mít ale vždy zvýrazněné oči, to je základ. Já osobně mám ráda kouřové líčení nebo tzv. kočičí oči, vypadá to sexy. na druhou stanu pozor ať nevypadáte lacině. Klidně stačí i jemný světlý stín jakékoli barvy (ale měl by ladit s oblečením nebo minimálně s barvou vašich očí).

5. Masáže: Choďte na masáže, uvolní se vám napětí v páteři a budete se cítit o mnoho lépe než kdy dřív. Máteli problémy s celulitidou tak šup na lymfomasáže! Chodím na ně a jsem velmi spokojená, mám dost kilo na víc, ale jsem už téměř bez celulitidy. Dříve jsem měla na stehnech a na zadku hotové krátery!


6. Buď přátelská: Ať tě lidi mají rádi musíš k nim být milá a neponižovat je, i když jsi ty něco víc. Ovšem pokud je někdo ošklivý na tebe tak se nenech! Nebuďte drbny, ano vy sice víte všechno o všech, ale nezapomeňte, že lidé kteří vás chtějí dostat z postu Královny o vás ví věci co vy ne. Takže nedrbejte ať nemají oni důvod házet špínu na vás.
Nerozčilujte se a povzneste se nad věci, se kterými nic neuděláte. Buďte v klidu, je to cool.
Pokud máte nějaký vzor, tak se od něj nechte inspirovat..já mám ráda Valerii Lukyanovou a Dominiku Myslivcovou :) a taky Eva Longoria má pěkný tvar nosánku..takový bych taky chtěla:)
Nehádejte se a nebraňte se poznávání dalších lidí.Nemluvte příliž o svém soukromí a hlavně o svém sexuálním životě..budete mít spoustu závistivých nepřátel!
Naslouchej ostatním-zajímej se va veřejnosti především o druhé..o jejich zájmy, koníčky, práci, školu a rozebírej to s nimi. Neboj na tebe taky dojde, jakmile uvidí že tě zajímá dotyčný, začné klást otázky i tobě takže o sobě budeš taky moc povyprávět:) Není na škodu oslovovat lidi jejich jménem. Každý slyší svoje jméno rád, a když ho budete oslovovat, uvidí váš zájem o něj.
Buďte upřímné, ale zase to s upřímností nepřehánějte. Musíte dát najevo, že vám na druhých záleží.
Usmívejte se na lidi, uvidíte, že se budete hned cítit líp a budete mít eadost když vám ostatní úsměv opětuje.

7. Buďte akční: Základem toho aby se o vás vědělo je hodně se ukazovat na veřejnosti. Choďte s přáteli na párty, diskotéky, do barů na drink... Pořádejte akce u vás doma pokud je to možné nebo domlouvejte posezení s přáteli a řekněte jim ať vezmou další a další kamarády. Vyprávějte jim své historky z dovolených, své zážitky, domluvte se s nimi že půjdete třeba na LaserShow a tak.Tak poznáte více lidí...

8. Doplňky: Náramky, náhrdelníky, řetízky, prstýnky, náušnice..to jsou přeci moc pěkné a moc osobité věci. Říkají něco o naší osobnosti, tak proč je nenosit.. Dávejte ale pozor ať nevypadáte jako pouliční prodavač náramků..


9. Boty a kabelky: Dnes už neplatí, že kabelky musí mít stejnou barvu jako boty, ale neměla by být jedna barva v outfitu jen jednou. Pokud máte například bílé šatičky, černé boty a černé korálky na krku a jasně růžovou kabelku tak v tom nevidím problém, ale nebylo by špatné doplnit například líčení nebo malý prstýnek v růžové barvě.
Kalebku byste na každý outfit jinou a měly byste je střídat, takže minimálně 7 kabelek k různým příležitostem. kabelka by se měla nosit na předloktí jak to nosí většina celebrit, vyjadřuje to autoritu a že věříte sama v sebe a to je to nejdůležitějsí.
Boty..viděly jste některá, že by měla holčina ke které vzhlížíte ošoupané tenisky? Ne! Měly byste nosit vysoké podpatky, no ale jsou zde určitě slečny co se s vysokými podpatky nekamarádí, takže zkuste aspoň boty na klínku(ale hodí se spíše pro štíhlé postavy), pokud půjdete jen tak na vycházku stačí balerínky, ty by ale měly být výrazné-třpitivé nebo nějakou neonovou barvu.


10. Vzdělání: Čtěte knihy! Nechcete bý přece považována za hloupou blondýnu co se stará jen o svůj dokonalý makeup a tělo. Čtěte uznávanou literaturu a ne nějaké dívčí románky o ničem. Osobně mám nejraději Franze Kafku, byl to moc šikovný spisovatel, který uměl vylíčit absurdní situace neuvěřitelným způsobem. Arnošt Lustig je také zajímavý, velmi pěkná je Modlitba pro Kateřinu Horowitzovou. určitě doporučuji. Pokud se ke čtění nedokopete, alespoň tu knihu noste u sebe a na wikipedii si přečtěte o čem kniha je, kdyby po vás někdo chtěl doproručení.
Učte se! To je jedna z nejdůležitějších věcí. Učitelé se na vás také budou dívat jako na dilinu bez mozku, takže se musíte šrotit více než ostatní. Je to asi ta nejmíň příijemná činnost, ale uvidíte jaký budete mít úžasný pocit, když vás učitel nečekaně vytasí z fyziky a vy zazáříte a půjdete zpět do lavice s jedničkou :)


Tak teď si říkáte jak to máte stíhat všechno že? Škola, sport, kosmetika, nákupy, solárko, párty, brigáda(abyste si mohla nakupovat nové a nové a lepšííí oblečení)..Hold si musíte zvyknout na nový životní styl! Všechno má svou oběť, ale vy bohužel nemůžete polevit v ničem..
Vyžaduje to všechno hodně času, práce a energie a hlavně spoustu peněz. Najděte si nějakou fajn brigádu. Zkuste hostesku nebo práci na livechatech, to jsou dobře placené práce formou zábavy.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eve* Eve* | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 19:13 | Reagovat

Pěkný článěk, avšak moc s ním nesouhlasím. Myslím, že to vidíš dost zkresleně. Oblíbená můžeš být, i když budeš chodit oškubaná, nenamalovaná a nebudeš mít zrovna Harvard. Jde jen o to, být sama sebou, být pozitivní a na nic si nehrát. :)

2 H H | Web | 8. srpna 2013 v 5:15 | Reagovat

dokonalý článok ♥

3 annie annie | 17. srpna 2013 v 11:40 | Reagovat

jojojoj, bohužel je to tak, že dnešní svět je maximálně zkažený a takhle to prostě je(ikdyž je to smutný). Prostě by to chtělo ty drahý věci, to každýho nejvíce upoutá, ptž každý po těchto věcech touží a protože si je nebude moci dovolit, bude se chtít bavit aspon s tebou ptž ty tyhle věci máš...=) a samozrejmě s šedesáti kily ti nepomůže ani sto channelů, takže to chce hubnout a hubnout..... jinak kásnej blogísek, já jsem si připadala jak trapka, když mám nazory jak čtrnáctiletý holky a jen řeším jidlo jidlo jidlo a nic víc, ale konečně vidím, že i někdo starší má stejné myšlení jak já=))) taky mi je 19 a mam 65 a jdu do prvaku na VŠ=))) přeji mnoho uspěchů=)

4 Ema Ema | Web | 29. srpna 2013 v 8:38 | Reagovat

[1]: přesně tak, souhlasím. Ty filmy jsou stejně nereálné, takhle to určitě není a mladý holky to v nich akorát jen žerou.

5 Siyah Siyah | Web | 29. srpna 2013 v 9:01 | Reagovat

Pekne napísané, ak chce byť niekto taký, článok mu môže pomôcť. No ja by som taká nikdy byť nechcela. V škole máme pár takýchto princezien, nikto ich  skutočnosti nemá rád a každý sa len pretvaruje aby mu svojím vplyvom nič neurobili. Nepotrebujem byť krásna a dokonalá pre všetkých, stačí pre pár ľudí, ktorí to budú vedieť oceniť. Poznám napríklad jedno fakt nádherné dievča, ktoré sa na fotkách zhovaďuje, pretože nestojí o priazeň a riťoleztvo ostatných. Za to ju obdivujem. Ona sama povedala: mohla by som byť krásna, mohla by som byť čím by som chcela, no ja nechcem, nepotrebujem. Ja ju za to uznávam, aj keď viem, že sama makala na tom, aby vyzerala dobre. Pre mňa je chudnutie a celé toto o tom, že budem môcť byť krásna aj neatraktívna, no hlavne budem mať na výber. Mne osobne by napríklad záujem všetkých začal rýchlo liezť na nervy..

6 maigreur-m maigreur-m | Web | 3. září 2013 v 22:53 | Reagovat

hezký článek, ale já jsem na střední přišla jako celkem štíhlá holky, hezky oblečená atd, vešla jsem do třídy a dostala jsem nálepku namyšlená pííí, bylo to děsné hrozné, ale pak sem to zlepšilo.

7 Amneris Amneris | 29. listopadu 2013 v 22:29 | Reagovat

No tak to se teda omlouvám, ale to snad ne! :D Přesně takovýhle holky bych kopla do zadku, protože působí dojmem "jsem lepší než ty". Já poslouchám punk a hardcore, chodím v černé, mám glády, modro černý vlasy, tunel a ... dost často jsem lidem sympatičtější, protože se nebojí odpálkování jako od těhle "dokonalých" slečen. Proč ze sebe dělat dokonalou když žádná z nás není? :/. Ty žiješ asi na nějakym obláčku, viď? Měla byst vyrůst. Doufám že to nikdo nebude brát zle, ale je to jen můj názor. Je to hloupé...

8 Ninuška Ninuška | E-mail | 10. září 2014 v 21:44 | Reagovat

Všechno tohle mám :'D
Ale nějak nezapadám :'D
Drahý hadříky to je moje ale co dáál :D
Nějak to nejde :'D

9 Teri Teri | E-mail | 6. června 2015 v 7:41 | Reagovat

No tohle je článek pro mě přistupují na novou školu  a docela se bijí po přečtení tohoto článku mam strach poloviční   DÍKY MOC!!!!!!!!!!!  TER INKA

10 Teri Teri | E-mail | 6. června 2015 v 7:43 | Reagovat

Hele Amneris zas dokáže poradit můžeš se přestat do ni šťourat? ????:/

11 Amneris Amneris | 5. července 2015 v 5:23 | Reagovat

[9]: V poho. ale tenhle článek mi přijde přesně jako z amerických filmů :) zkus se nad tím zamyslet... myslím si že člověk nepotřebuje být skvěle oblečený a namalovaný, aby byl oblíbený. Spíš než to rozdělit na "loosery" "plastics" a "normální lidi".. co takhle rozdělit oblíbenost na "být oblíbený" a "být oblíbený za každou cenu"? ;)

12 Teri Teri | E-mail | 17. července 2015 v 16:19 | Reagovat

jo no ted mi to doslo je to prasteny asi budu sama sebou promin

13 Eduard Nud Eduard Nud | 10. října 2015 v 17:57 | Reagovat

Nevěřím vlastním očím. Jak tohle může někdo napsat. Abych se přiznal, četl jsem jenom nadpisy a u některých nadpisů i text. Ale vyjadřovat se k tomu nebudu, Ammeris napsala i můj názor. Já osobně, když jsem četl to, co jsem četl, moje první reakce byla: na shledanou.

14 Lucka.T. Lucka.T. | E-mail | 30. listopadu 2015 v 14:07 | Reagovat

Tento článek je dobrej ale jak mám být oblíbená když my je 11 a nemůžu chodit na masáže malovat se a tak dále:-\ :-\ :-\ :-\ ???

15 BenyJ BenyJ | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:37 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama