Červenec 2011

S kalanetikou:Mini zadeček jako modelka.

12. července 2011 v 23:57 | Mrs.Lissa |  pohyb

S kalanetikou:Mini zadeček jako modelka.


Až zkusíte tyto cviky, ucítíte, jak vás ten zadek bude pořádně pálit!
To se jenom spalují tukové polštářky na tom tvém zásobníku :-D
Je to pořádný zpevňovač...skoro jako posilka! :o)
Výsledky by se měly dostavit už během týdne!

Za ženskou nadváhu mohou i šampóny na vlasy

12. července 2011 v 23:54 | Mrs.Lissa |  co me zaujalo

Za ženskou nadváhu mohou i šampóny na vlasy

Možná si myslíte, že je to jen hloupý vtip, nicméně američtí vědci jsou skutečně přesvědčeni, že lidskou váhu mohou ovlivnit nejrůznější šampóny na vlasy i mýdla, tedy lépe řečeno chemikálie v nich obsažené.

Podle lékařů z Mount Sinai Medical Center v New Yorku ftaláty obsažené v 70 % šampónů, mýdel a další kosmetiky lze považovat za tzv. endokrinní disruptory (syntetické látky zasahující do endokrinních dějů a regulací, které mnozí vědci obviňují z karcinogenního či neurotoxického vlivu na lidský organismus), a je dobré se jim raději vyhnout. Tedy přestat tyto výrobky kupovat.
Jejich výzkum jen ověřil předchozí zjištění jiných vědců, že chemikálie mohou způsobit poškození systému, jenž přirozeně řídí tělesnou hmotnost. Jde o to, že endokrinní disruptory mohou napodobovat účinky hormonů a ovlivňovat tak výkon žláz s vnitřní sekrecí, které hormony produkují.
Vědci také varují před Bisfenolem A - látkou přítomnou v mnoha nádobách na potraviny či vodu, včetně kojeneckých lahví.

Tajemné chemické kalorie

Pediatrička Maida Galvezová, která se podílela na studii 330 dětí z východního Harlemu (čtvrti v New Yorku) zaznamenala vliv těchto endokrinních disruptorů na poměr mezi velikostí hrudníku a váhou dítěte. Podle ní, pokud vědci zjistí přesnou souvislost mezi těmito látkami a růstem či celkovým lidským vývojem, bude snazší nalézt řešení, jak se těmto látkám vyhnout.
Vědci z University of Stirling ve Skotsku dokonce Bisfenol A a ftaláty nazývají chemickými kaloriemi. Podle nich za vysoký počet obézních lidí ve světě může právě používání syntetických organických i anorganických chemikálií.
V každém případě většina vědců z celého světa se shodla na tom, že výzkum vlivu endokrinních disruptorů na obezitu je pouze ve svých začátcích.
zdroj:Novinky

Potvory mají ty nejlepší chlapy! Proč?

12. července 2011 v 22:47 | Mrs.Lissa |  co me zaujalo

Znáte to všechny. Jsou krásné, starají se jen o sebe, ale chlapi se můžou rozkrájet by si jich všimly. Prostě potvory. Jak je možné, že mají ty nejlepší chlapy, kde dělají ty hodné holky chybu?


Říkáte si: Jak je to možné? Já kolem něj skáču, udělám vše, co chce, on a rodina jsou pro mě vším. A v tom je právě ten problém.

Co dělá potvoru potvorou

Poznáte je na první pohled. Na ulici vykračují s hrdě vztyčenou hlavou, jsou sexy, přitažlivé, otáčejí se za nimi muži, ale všimnou si jich i ženy. Pozor, nemusí být vždy nejkrásnější, ale… milují samy sebe. Nenechte se mýlit jejich vzhledem. Potvory bývají velmi chytré nebo aspoň vychytralé.
Umějí s lidmi, především s muži, velmi dobře manipulovat. Dalším jejich znakem je, že nemají kamarádky. Nepotřebují je, muži se mohou přetrhnout, aby jim pomohli. Pokud se potřebují přestěhovat, stačí zalovit v seznamu čísel v mobilním telefonu, a pokud na kterékoliv zavolají, mají nejen odvoz, ale i pomocníka na zabalení a přenesení věcí.
Rozhodně ale v jejich telefonním seznamu nehledejte muže, kteří nemají co nabídnout. A pokud něco potřebují, neváhají použít nejen své herecké schopnosti, ale i intriky. Takže pozor na ně.
Pokud se taková potvora začne točit okolo vašeho partnera či manžela, máte velký problém. Čeká vás boj. Nelze říct, že předem prohraný, ale rozhodně těžký.

Proč jsou pro muže tak přitažlivé?

Dokážou prostě okouzlit. Žena, která se stará o rodinu, děti a o uspokojování potřeb manžela, se pro něj stane časem stejně přitažlivá jako gauč či lednice. A stejně tak si jí i váží. A taková potvora mu umí dát pocit jedinečnosti a důležitosti.
TIP Bety: Pokud se vám nějaká potvora zapletla do života a nevíte, co dělat,využijte naši poradnu.
Uměním potvor je, že ony loví muže, ale oni si myslí, že je to naopak, že dobyli oni je. A dává jim to pocit důležitosti, že mají tu neuvěřitelnou a sexy bytost jen a jen pro sebe. A tento pocit potvory prostě umějí poskytnout. To manželka prostě nedokáže. Navíc s ní nejsou žádné starosti, jen zábava. Žádné nákupy, účty, dětské nemoci a poznámky dětí ze školy. A muži jsou vůči této manipulaci bezbranní. Prostě ji nevidí. Nebo spíše vidět nechtějí. Dělá jim dobře, jak jim potvora masíruje jejich ego.

Erotické jiskření

Je ještě jedna věc, proč jsou pro muže tak neodolatelné. Jsou skvělé v posteli. Sex s nimi je dobrodružný, nespoutaný udělají cokoli, kdekoli. Vědí, že tohle je způsob jak si chlapa připoutat. A co na tom, že ve skutečnosti tak skvělý není? Nevadí, zahrajou mu divadlo a nešetří vzdechy a výkřiky slávy a obdivu.

A co s tím?

Předně mějte na paměti, že vztah muže a potvory není dlouhodobý. Sex je sice skvělý, ale dříve či později se jeden z nich začne nudit. A potvora jde o dům dál.

Co dělat, když se vám připlete do života

Pokud se manžel nebo přítel dostal do jejich spárů, máte jen dvě možnosti. Zabalit mu věci a nechat ho, ať jde a v klidu dopadne na ústa. Vysvětlování nemá smysl, stejně neuvěří. Pokud však chcete partnera zpět, jedinou šancí je použít jejich zbraně. Neřešte, co se děje mezi nimi, soustřeďte se na sebe. Stejně to neovlivníte. Začněte kadeřníkem, cvičte, choďte ven…. Prostě dělejte to, na co jste léta neměla čas.
A buď ten váš trouba pochopí, kdo je ta skvělá a jedinečná žena, která byla vedle něj, a vrátí se, nebo jeho smůla. A nebojte, on si určitě všimne té proměny, která se s vámi děje. A přece nenechá takovou skvělou sexy ženu někomu jinému.

Viaderm&Revitalon

12. července 2011 v 17:34 | Mrs.Lissa |  libi se mi

Viaderm

Pro zdravé vlasy, krásnou pleť a pevné nehty
http://www.kzw.cz/files/product_images/CZ/viaderm_l.png
 • podporuje zdravý růst vlasů, nehtů a příznivě ovlivňuje jejich stav a vzhled
 • zajišťuje správnou výživu vlasů, kůže a nehtů
 • přispívá k omezení vypadávání vlasů a stimuluje jejich obnovování
 • pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím
 • přispívá k udržení celkového zdraví a krásného vzhledu

Revitalon

http://www.drmax-lekarna.cz/files/pictures/revitalon_60_kps_foto_tisk.jpg
 • Přípravek pro zdravý růst vlasů a pevné nehty
 • Revitalon je bohatá směs vitaminů, minerálních látek, aminokyselin a přírodních extraktů podporující zejména zdravý růst vlasů, pevné nehty a obnovu pokožky.
 • Revitalon obsahuje přírodní extrakty ze zlatého prosa a pšeničných klíčků, aminokyseliny L-methionin a L-cystin, 4-aminobenzoovou kyselinu, vitaminy C, B1, B6, kyselinu listovou a pantothenovou a minerální látky železo, zinek a měď.S těmito doplňky stravy mám už 3-4 roky zkušenosti. Začala jsem je brát už od mojí první zkušenosti s anorexií. Ráno jsem se probouzela a polštář plný vlasů a během dne mi jich také spousta vypadala. Šla jsem se poradit do lékárný a tam mi doporučili Viaderm nebo Revitalon. Vzala jsem si oba. Nikdy jsem těmhle doplňkům stravy nevěřila, ale byla jsem fakt zoufalá, tak jsem si řekla že to zkusím. A dobře jsem udělala. Do 3 měsíců nebylo po padání vlasů skoro ani památky. Nyní je užívám nastřídačku (1 balení toho a až dojde 1 balení druhého).
Pokud máte podobný problém-doporučuji!

Bílý čaj

12. července 2011 v 17:33 | Mrs.Lissa |  libi se mi

Bílý čaj

Je znám v Číně po dlouhou dobu. Zde v Evropě si rychle buduje jméno a dostává se do povědomí díky své lahodné chuti a účinkům. Do nedávna byl lidem nedostupný a užívali jej jen čínští císaři, kteří jím na důkaz své moci a bohatství hostili své důložité návštěvy. Bílý čaj Pai Mu Tan (Bílá pivoňka) má zlatavý nálev a nasládlou chuť, kterou získáva díky své zcela ojedinělé kombinaci pěstování, sběru a sušení. Čajovníky jsou stíněny, aby se omezila tvorba chlorofilu (proto má světlejší barvu) a sbírají se jen nerozvinuté lístky brzy z jara před monzumy. Lístky se nechají vysušit na slunci a nijak se dále neupravují. Díky čemuž takto můžeme ochutnat čaj ve své nejryzejší podobě. Podle tradiční čínské medicíny má bílý čaj velmi příznivé zdravotní účinky na lidské zdraví. Stimuluje činost nervové soustavy, chladí játra - po náročné práci. Detoxikuje organizmus a v neposlední řádě napomáha hubnutí.
Nedávné klinické testy bílého čaje německých farmakologů prokázaly přirozenou přítomnost látek omezující růst a množení tukových buněk.
http://eshop.lekarnakuklik.cz/dnn/image?id=11949
O bílém čaji jsem se dozvěděla již před asi 4 lety, kdy jsem začala hubnout, mluvilo se o něm jako zabraňovač ukládání tuků. Šla jsem si ho teda koupit a pila asi 1l toho čaje za den. Nejen, že výborně chutná, ale také se po něm člověk cítí lépe. Nyní ho také piji v souvislosti s hubnutím a myslím, že na to něco bude:)

CzechFaces

12. července 2011 v 17:33 | Mrs.Lissa |  libi se mi
Našla jsem asi další motivaci proč hubnout:) Nejen, že bych chtěla být hubeňoučká,abych mohla nosit všechno možné oblečení, abych se líbila klukům a abych byla spokojená sama se sebou..ale vždycky jsem chtěla poznat něco více ze světa fotomodelingu nebo modelingu(ale na ten nemám výšku).
Projížděla jsem tak internet a narazila na webovou stránku www.czechfaces.com. Napadlo mě, že až nějak viditelně hodně zhubnu, nechám si nafotit někde ve studiu pár profesionálních fotek a zaregistruji se na tomto webu:)
K tomuhle se nedá napsat nic víc než: Líbí se mi
Teď nějaké B&W thinspo:)

Toma Plus omega-3

12. července 2011 v 17:31 | Mrs.Lissa |  libi se mi
Toma Plus omega-3
ovocný koktejl s guavou a liči
jen 14,5 kcal ve 100ml :)
http://obchod.activa.cz/public/images/702/70702/05035003682v.jpg
A je moooc dobrej :)

Lipoxal Extreme

12. července 2011 v 16:52 | Mrs.Lissa |  libi se mi

Lipoxal Extreme 120 + 80 tbl. ZDARMALipoxal Extreme je přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem na odbourávání podkožního tuku. Díky novému složení s Extreme komplexem a nové technologii rychlého uvolňování účinných látek Rapid Release Technology působí skutečně do hloubky a odbourává tuk i v nejspodnějších vrstvách rizikových partií (stehna, boky, hýždě, bříško a paže).
AKCE: s nákupem 1 ks produktu Lipoxal EXTREME 120 tbl. obdržíte 80 tbl. ZDARMA.
Přípravky řady Lipoxal se staly za poslední tři roky nejúspěšnějšími produkty určenými pro spalování tuků na trhu (výsledky potvrdila nezávislá mezinárodní společnost IMS, která monitoruje údaje o prodejích v lékárnách). Jejich spolehlivé účinky měly možnost vyzkoušet desetitisíce žen. Lipoxal je navíc neustále vylepšován na základě nových moderních poznatků z oborů výživy, dietologie a nových technologií.
Lipoxal Extreme je obohacen o složku zvanou Sclareolid, což je stimulátor lipolýzy - procesu získávání energie z uloženého podkožního tuku. Jednou z nejdůležitějších látek, která lipolýzu startuje, je cyklický adenosin monofosfát (cAMP). Tato látka aktivuje hormon senzitivní lipázu (HSL) - enzym štěpící tuky na jednoduché látky vhodné ke spálení. Sclareolid obsažený v produktu Lipoxal Extreme má schopnost zvyšovat nitrobuněčnou hladinu cAMP. Tím přímo podporuje proces odbourávání podkožního tuku, a to i v místech jeho největšího ukládání. Pracuje v souladu s metabolismem tukových buněk.
Kdy Lipoxal Extreme pomáhá:
 • intenzivně a rychle odbourává podkožní tuk,
 • Lipoxal Extreme omezuje vstřebávání tuků z potravy,
 • blokuje vznik nových tukových buněk,
 • Lipoxal Extreme omezuje chuť na sladké,
 • snižuje chuť k jídlu - podporuje pocit nasycení,
 • Lipoxal Extreme podporuje proces správného trávení,
 • posiluje a harmonizuje organizmus.
Produkt Lipoxal Extreme obsahuje:
 • Extrakt ze zeleného čaje - obsahuje vysoký podíle účinných polyfenolů, které u člověka působí na termoregulační centrum hypotalamu mozku. Jeho prostřednictvím je ovlivňováno hospodaření s tělesným teplem a energetický metabolismus. Výsledkem je zvýšený energetický výdej a aktivace lipolýzy (odbourávání tuku) cestou přímé stimulace tukové tkáně (acidobytů). Organismus tak lépe a účinně spaluje své tukové zásoby. Pokud má být extrakt zeleného čaje opravdu účinný, musí být jeho denní příjem ve výši 1200 mg na den. Lipoxal je v současné době jediný přípravek na českém trhu, který tuto hranici splňuje (doporučená denní dávka obsahuje 1300 mg extraktu zeleného čaje).
 • Guarana extrakt - obsahuje povzbuzující a stimulační látky, urychluje metabolismus, dodává energii.
 • Šalvěj lékařská list - podporuje trávení a zlepšuje energetický režim organizmu. Dále má antiseptický, antibiotický a antivirotický účinek.
 • Yerba maté list - obsahuje energeticky stimulující xantinové alkaloidy (kofein, theobromin, theofylin) a imunostimulující saponiny. Významně se podílí na přímém spalování tuků a podporuje trávení.
 • Směs enzymů - papain, amyláza, glukoamyláza, proteáza, acid proteáza, celuláza, lipáza podporují trávení a napomáhají přeměně tukových zásob na využitelnou energii. Mají podíl na odbourávání viditelných podkožních tukových polštářů v rizikových partiích. Snižují pocit hladu a chuť k jídlu.
 • Skořice - obsahuje methyl hydroxy chalcone polymer (MHCP), má doplňkový termický účinek. Příznivě ovlivňuje metabolismus glukózy, kde snižuje její hodnoty.
 • Zázvor kořen - snižuje vstřebávání tuků ve střevě.
 • Gotu kola list - obsažené látky optimálním způsobem podporují prokrvení tkání. Stimuluje syntézu kolagenu a snižuje tak riziko vzniku celulitidy.
 • Garcinia cambogia extrakt (HCA) - ovlivňuje syntézu mastných kyselin, zpomaluje tvorbu a ukládání tělesného tuku a cholesterolu. Příznivě ovlivňuje přeměnu sacharidů na zásobní glykogen a glukózu, jejichž zvýšená koncentrace vyvolává v mozku pocit nasycení a potlačuje chuť k jídlu.
 • Withania somnifera - působí proti ukládání energetických zásob a snižuje hladinu krevního cukru.
 • Gymnema sylvestre - obsahuje látky, které snižují vstřebávání cukrů a omezují chuť na sladké.
 • Ženšen extrakt - potlačuje únavu a vyčerpanost, snižuje negativní vliv stresových faktorů na organismus, zvyšuje jeho odolnost.
 • Theobromin - stimuluje metabolismus a tím urychluje spalování tuků.
 • L-theanin - je aminokyselina, která přímým působením v mozku navozuje stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti. Svým účinkem na metabolismus serotoninu a dopaminu přispívá k pocitu pohody.
 • Vitamín B6 - podporuje metabolismus cukrů a imunitu organismu.
Lipoxal Extreme přináší revoluci nejen v hloubce působení, ale také v jeho rychlosti. Tablety jsou vyrobeny novou speciální technologií Rapid Release Technology, která velmi rychle uvolňuje účinné látky v podobě mikronizovaných částic do těla a umožňuje jejich okamžité využití. Dochází tak k rychlejšímu efektu než u běžných tablet.
Složení v 1 tabletě:
Lipoxal komplex: 325 mg zelený čaj extrakt, 69,5 mg guarana extrakt, 5 mg šalvěj lékařská list , 5 mg yerba mate list, 6 mg směs enzymů (papain, amyláza, proteáza, celuláza, lipáza), 3,5 mg skořice, 2,5 mg zázvor kořen, 2,5 mg gotu kola list, 2,5 mg garcinia cambogia extrakt, 2,5 mg withania somnifera extrakt, 2 mg gymnema sylvestre extrakt, 1,5 mg ženšenový extrakt, 1 mg rhodiola rosea extrakt, 250 mcg L-theobromin, 250 mcg L-theanin
Extreme komplex: 2,5 mg sclareolid (šalvěj lékařská - extrakt), 2,5 mg Vrba bílá - kůra, 2,5 mg zelené kávové boby extrakt
85 mg vápník 85 mg, 1 mg vitamín B6
Dávkování: 1.-2. den 1 tableta 2x denně ráno a v poledne společně s jídlem, od 3. dne 2 tablety 2x denně. Tablety je vhodné zapít dostatečným množstvím vody.
Balení: 120 tablet + 80 tablet ZDARMA
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Lipoxal Extreme ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek obsahuje kofein.

Pět hodin spánku stačí, tvrdí studie

12. července 2011 v 16:50 | Mrs.Lissa |  co me zaujalo

Pět hodin spánku stačí, tvrdí studie

Osm, sedm nebo šest? Kolik hodin denně vlastně máme spát? Vědci se nemohou shodnout. Nedávno varovali, že spánek kratší než sedm hodin vede ke zvýšenému riziku srdečních onemocnění a méně než šest hodin spánku denně prý vede k jisté smrti před 65. rokem. Nyní ovšem další studie tvrdí, že ke zdravému životu bohatě stačí spát hodin jen pět.
Pět až šest a půl hodiny spánku denně stačí, tvrdí studie.
Pět až šest a půl hodiny spánku denně stačí, tvrdí studie.
Nová studie, o níž informoval server Daily Telegraph, sledovala 450 žen ve středním a pokročilém věku během 14 let. Ukázalo se, že ženy, které v průběhu této doby naspaly průměrně pět až šest a půl hodiny denně své 65. narozeniny v pořádku přežily.
Narozdíl od jiných studií se tady vědci nespoléhali jen na tvrzení účastníků studie o jejich spánkových návycích, ale použili monitory aktivity na zápěstí.
"Překvapením bylo, že když bylo měření provedeno objektivně, ukázalo se, že po 14 letech bylo naživu nejvíce z těch žen, které spaly mezi pěti a 6,5 hodinami," řekl Daniel Kripke, emeritní profesor psychologie University of California.
Profesor Kripke řekl, že tato studie by mohla rozptýlit obavy lidí, kteří se báli, že toho v životě nenaspali dost a hrozí jim úmrtí před 65. rokem. "Ženy, které spaly alespoň pět až šest a půl hodiny denně, se nemají čeho obávat, neboť tento rozsah je evidentně v souladu s dlouhým životem," řekl.
Závěry studie byly publikovány v časopise Sleep Medicine.
Zdroj: noviky.cz

Vysokoškolačka jí každých 15minu, ale váží jen 25kg.

12. července 2011 v 16:49 | Mrs.Lissa |  co me zaujalo
Jednadvacetiletá Američanka Lizzie Velasquezová váží pouhých 25 kilogramů a má takřka nulovou hodnotu tuku v těle. Ačkoliv by se to tak mohlo na první pohled jevit, není anorektička. Jídla si dopřává každých 15 minut, její zdravotní stav to totiž vyžaduje. Na světě jsou známé pouze tři obdobné případy této choroby a lékaři netuší, jak s ní bojovat.
Studentka Texas State University nemůže přibrat, ačkoliv jí až 60krát denně. Za den spořádá 5000 až 8000 kalorií, ale její váha se nikdy nevyšplhala ani na 28 kilogramů.
↓cč
"Vážím se pravidelně a když se mi povede přibrat jen několik stovek gramů, tak mám obrovskou radost. Jím všechno, chipsy, sladkosti včetně čokolády, zmrzlinu, pizzu, kuře, nudle - celý den po malých porcích. Štve mě, když o mě lidé říkají, že jsem anorektička" uvedla pro Daily Mail dívka, která měří 157 centimetrů.
Lizzie se narodila o čtyři týdny dříve a vážila jen 1,2 kilogramu. Lékaři zjistili, že ji v děloze obklopovalo jen malé množství plodové vody a podivovali se tomu, že dívka vůbec přežila.
"Museli jsme pro ni kupovat oblečení na panenky, protože pro ni bylo běžné oblečení na děti příliš velké," uvedla 45letá matka dívky Rita.
"Doktoři nebyli schopni udělat diagnózu, tak nás připravovali na nejhorší. Říkali nám, že asi nebude nikdy chodit, mluvit a žít normální život," uvedla matka, která má se 44letým manželem Lupem ještě dvě děti Chrise (12) a Marinu (15). Ani jedno ze zbylých dětí nemá žádné výjimečné zdravotní problémy.
Navzdory nepříznivé prognóze se tělo dívky vyvinulo poměrně normálně, včetně mozku, kostí a vnitřních orgánů. Vždy byla však velmi drobná, ve dvou letech vážila necelých sedm kilogramů, což je váha typická pro děti ve věku pěti měsíců.
Lizzie prošla obrovským množstvím zdravotních testů, ale ani jeden z nich lékařům nepomohl s přesnou identifikací její choroby. Domnívali se, že by mohla trpět syndromem De Barsy, avšak to se nepotvrdilo vzhledem k tomu, že dívka nemá problémy s učením a myslí stejně dobře, jako zdravé děti.
Zajímavé také je, že se Lizzie narodila s hnědýma očima. Když jí byly čtyři roky, tak pravé začalo měnit zabarvení a lékaři zjistili, že je dívka na toto oko slepá. Do teď se nemohou shodnout na tom, co se stalo, ale Lizzie má nyní jedno oko hnědé a jedno modré.